در این ویدئو، روش بیرون آوردن و نصب مجدد تیوب باندل مبدلهای حرارتی ( که در اینجا، نوعی مبدل مربوط به صنایع نفت و گاز در حال نشان داده شدن است ) آموزش داده میشود. بیرون آوردن و جازدن مجدد تیوب باندل یکی از مهمترین و حساسترین بخشهای تعمیرات مبدل های حرارتی در پلنت های صنعتی می باشد که حتما باید با نظارت شرکت تولید کننده انجام پذیرد.


کندانسورها، یکی از مهمترین اجزا جهت سیستمهای تبرید هستند که نقش حیاتی در انواع سیستمهای فرایندی ایفا می کنند. کندانسورهای پوسته و لوله یکی از انواع کندانسور هستند که موارد مصرف فراوانی دارند. شرکت نسیم مبدل با بیش از 34 سال سابقه تولید، یکی از تولید کنندگان پیشرو در این حوزه می باشد.


در این ویدیو به مکانیزم های ایجاد رسوب و فرایند رسوبگذاری در مبدلهای نصب شده در مدار برج خنک کننده صحبت خواهد شد. گروه صنعتی نسیم مبدل ( متشکل از کارخانه نسیم مبدل و شرکت مبدل حرارتی نسیم نوین ) در سال 1364 با هدف تولید خنک کننده های روغن برای دستگاههای تزریق پلاستیک و سیستمهای هیدرولیکی آغاز به کار نمود. این شرکت با بیش از 34 سال سابقه و بهره گیری از توان مهندسی و تخصص پرسنل زبده خود توانسته است به یکی از شرکتهای پیشرو در حوزه مهندسی و ساخت مبدلهای حرارتی تبدیل گردد.